درباره ما

10 برگزیده کاشت مو خدمتی نو از نیازمندی آنلاین پنجاه بی پنجاه

امروزه شاهد صد ها و شاید هزاران مراکز کاشت مو در کشور هستیم

در این بین انتخاب بسیار دشوار و سخت است که حتی منجر به پشیمانی برای این عمل میشود.

به همین منظور وب سایتی تخصصی و در عین حال هرآنچه ساده تر بمنظوری راحتی شما سروران گرامی ساخته ایم.

10 برگزیده این امکان را فراهم آورده است که تنها از بین 10 مرکز نمونه ، منتخب خود را انتخاب نمائید.

امید است این خدمت نو منجر به رضایتمندی بیشتر و خشنودی شما هموطنان عزیز گردد.

 

پنجاه بی پنجاه در یک نگاه

پنجاه بی پنجاه در سال 1385،در زمینه تبلیغات گروهی کار خود را آغاز کرد. امروز، پنجاه بی پنجاه بزرگ‌ترین سیستم تبلیغات اینترنتی در گروه های یاهو ،جیمیل و کلیه شبکه های اجتماعی بخش خصوصی است؛ شرکت مسلط بر بازار تبلیغات ایران با بیش از  3500000 نفر عضو فعال در شبکه های اجتماعی عمومی و خصوصی می باشد.
پنجاه بی پنجاه با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را توسعه دهد. تجربه‌ی 10 ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع تبلیغات مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.
در سال‌های اخیر، پنجاه بی پنجاه توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.
به همین منظور وب سایتی به منظور ارائه بهتر خدمات از جانب ما، خدمت شما هموطنان گرامی برپا گردیده است که هم اکنون با نام 50B50 در دست شما بزرگواران می باشد.
امید است به واسطه گروه های اجتماعی این شرکت و رابط های 50B50  همواره به شما سروران گرامی خدمت رسانی شود و از رضایت مندی کامل شما دوستدان برخوردار باشیم.