man-with-a-beard-and-long-hair

کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی

کلینیک موی دکتر تورج مکرمی با مدیریت دکتر تورج مکرمی و با همکاری تکنسین های آموزش دیده و مجرب در سال 1383 در شهر تهران تاسیس شد و از آن تاریخ تاکنون صرفا در زمینه کاشت موی طبیعی فعالیت می کند. اتاق عمل های این مرکز مجهز به جدیدترین تجهیزات پزشکی مرتبط با کاشت موست و در 10 سال گذشته هزاران عمل کاشت مو در این مرکز با موفقیت انجام شده است.

کلیه روش های کاشت موی طبیعی شامل روش جراحی یا FUT ، روش غیر جراحی FIT=FUE و روش ترکیبی در کلینیک موی دکتر تورج مکرمی به طور روزمره انجام می شود. به دلیل تعداد زیاد عمل هایی که درکلینیک موی دکتر مکرمی انجام می شود بدون اغراق تجربه کاری این کلینیک از بسیاری از کلینیک های کاشت مو در خارج از کشور بیشتر است.

با تلفیق هنر زیبایی شناسی با دانش جراحی نتایج عمل های انجام شده در کلینیک دکتر تورج مکرمی فوق العاده طبیعی است. نتایج عمل های کاشت مو در این مرکز به قدری طبیعی است که دیگران به سختی متوجه کاشت موی بیماران می شوند. موهای کاشته شده قابلیت رشد داشته و می توان آنها را کوتاه کرد رنگ کرد شانه کرد و مدل داد. در این مرکز اصل مهم رضایت بیماران است. رضایت بیماران موجب رضایت قلبی دکتر مکرمی و اعضای کلینیک می شود.

  • توجه : کلینیک دکتر تورج مکرمی صرفا در زمینه کاشت موی طبیعی و با نظارت کامل دکتر مکرمی فعالیت می کند. هم مشاوره حضوری و هم بخش های اصلی عمل( برداشتن نوار پوستی از پشت سر، طراحی خط رویش موی طبیعی، تعیین تعداد موهای کاشته شده و میزان پرپشتی موها، تعیین زاویه و جهت رویش موها ) توسط شخص دکتر تورج مکرمی انجام می شود و بخش های غیر تخصصی نیز توسط تکنسین های کارآزموده و مطمئن با نظارت دکتر مکرمی اجرا می شود.

  • آزمایش خون قبل از عمل الزامی است. هم وطنان خارج از کشور توجه داشته باشند که نتیجه آزمایشات ظرف یکی دو روز در ایران آماده می شود و اصلا لازم نیست خارج از کشور آزمایش انجام دهند. موارد آزمایش خون :CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT، FBS، PT، PTT، HIVAB، HCVAB، HBSAG

  • آدرس کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی – پوست و زیبایی دکتر مکرمی  : تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش خیابان فلامک شمالی، پلاک 62، طبقه 4
  • ساعات مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی :شنبه تا چهارشنبه 15-18تلفن مطب و موبایل منشی :22359289 -09124952641

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *